VSTA auklėtinių tarpusavio turnyras

Gruodžio 22 dieną, be kalėdinio Ping Pongo turnyro taip pat įvyko ir VSTA auklėtinių tarpusavio turnyras. Vaikai buvo suskirstyti į tris grupes: mergaičių, berniukų pradedančiųjų ir berniukų pažengusiųjų.

Mergaičių buvo 7-ios, todėl Jos žaidė rato sistema kiekviena su kiekviena. Trečiają vietą mergaičiu tarpe laimėjo Laura Stebuliauskaitė, antra – Elena Visakavičiūtė, o čempione tapo Anastasija Sevastianova.

Pradedantys berniukai, žaidė dviejų minusų šešioliktuką su su visų vietų išaiškinimu. Dėl trečiosios vietos susitiko Teodoras Žilinskas ir Dimitrij Timofejev, Trečiają vietą laimėjo Dmitrij. Finale dėl pirmosios vietos žaidė Markas Milius ir Nedas Taraškus, pergalę, rezultatu 3:0 šventė Markas.

Pažengusiųjų grupėje vyko labai atkaklios kovos, po labai užsitęsusių susitikimų dėl trečiosios vietos kovojo Marius Masevičius ir Rokas Rimkus, Mariui teko pripažinti Roko pranašumą.

Finalas buvo labai gražus ir permainingas. Čempionu tapo Adas Vaitkus, po atkaklios kovos įveikęs Romualdą Butkevičių. Sveikiname visus prizininkus ir linkime dar geresnių rezultatų naujaisiais, 2019-tais metais!

vaikai-penktadienis-27-12-2018

Parašykite mums!
Loading...