Treniruotės vaikams ir suaugusiems

Apie mus:

Asociacija „Vakarų stalo teniso akademija“ oficialiai duris atvėrė 2016 m. sausio 4 d.
Klubas yra vienas iš didžiausių ir patraukliausių Lietuvoje.
Klube dirba trys kvalifikuoti treneriai. Vienu metu gali treniruotis iki 30 sportininkų ar mėgėjų. Klubas pritaikytas ne tik profesionalams, bet ir norintiems miestelėnams ar jų svečiams linksmai ir turiningai praleisti laiką. Kiekvieną savaitę vyksta įvairus VSTA organizuojami turnyrai, bei savaitgaliais Lietuvos lygų varžybos.

VSTA Turnyrai

Vakarų stalo teniso akademija kiekvieną savaitę organizuoja turnyrus savo lankytuojams. Turnyrai skirti pažengusiems, ir naujai pradedantiems stalo teniso mėgėjams.

Vaikų akademija:

Asociacija „Vakarų stalo teniso akademija“ nuolat formuoja naujas grupes ir į stalo teniso treniruotes priima 5 iki 16 metų vaikus, su kuriais dirba profesionalūs treneriai – Lietuvos rinktinių nariai.
Akademijos auklėtiniai dalyvauja įvairiausiose varžybose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Taip pat vaikai žaidžia įvairiose komandinėse lygose. Taigi, jeigu esi aktyvus, patinka varžytis ir nugalėti, mėgsti išvykas ir keliones, tai puiki proga visa tai išbandyti!
Treniruotės vaikams vyksta pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais. Kiekvienos treniruotės metu stengiamasi padirbėti su kiekvienu vaiku individualiai, stebimi jo gebėjimai, parenkamas individualus treniruotės planas.
Šiuo metu turime geriausią Lietuvoje treniruočių bazę vaikams. Pas mus vaikai treniruojasi ant 12 profesionalių stalo teniso stalų erdvioje salėje su specialiomis grindimis, turime robotą, su vaikais dirba du treneriai vienu metu.
Mūsų klubas siekia, kad vaikai ne tik išmoktų žaisti stalo tenisą, bet ir taptų sveiko gyvenimo būdo šalininkais!!!

Darbo laikas:

Pirmadienis 10 val. – 21 val.

Antradienis 13 val. – 21 val.

Trečiadienis 10 val. – 21 val.

Ketvirtadienis 13 val. – 21val.

Penktadienis 10 val. – 21 val.

Šeštadienis NEDIRBAME.

Sekmadienis 10 val. – 15 val.

Laukiame JŪSŲ – ateik ir smagiai praleisk laiką!

Parašykite mums!
Loading...