VSTA Kalėdinis PING PONG turnyras

Varžybų nuostatai:

1. Tikslas ir uždaviniai
1.1. Plėtoti draugiškus ryšius tarp stalo teniso klubų.
1.2. Populiarinti stalo tenisą Klaipėdos rajone ir už jo ribų;
1.3. Šventiškai ir smagiai praleisti laiką.
2. Organizavimas ir vykdymas
Varžybas vykdo ir organizuoja „Vakarų stalo teniso akademija“.
3. Dalyviai, vykdymo laikas ir startinis mokestis
3.1. Varžybos vykdomos 2018 m. gruodžio 22 d. Vakarų stalo teniso akademijoje,
Taikos pr. 70 (Žvejų rūmai).
3.2. Varžybų pradžia 15.00 val., dalyvių atvykimas iki 14.30 val.
3.3. Varžybos yra asmeninės, dalyvauti gali visi norintys stalo tenisininkai.
3.4. Startinis mokestis dalyvaujant tik turnyre 6 EUR; Su banketu 10 EUR.
3.5. Registracija internetu puslapyje www.vsta.lt .
4. Varžybų vykdymo tvarka
4.1. Visi dalyviai žais vienodomis, mėlynomis CORNILLEAU raketėmis (raketės bus
vietoje)
4.2. Varžybų vykdymo tvarka ir sistema bus nustatyta sužinojus preliminarų dalyvių
skaičių.
4.3. Po varžybų lauks šventinis banketas.
5. Apdovanojimai
5.1. Prizininkai bus apdovanojami taurėmis, bei medaliais.

REGISTRACIJA Į TURNYRĄ: VSTA Kalėdinio PING PONG turnyro registracija

DALYVIŲ SĄRAŠAS: Kalėdinio PING PONG turnyro dalyviai

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto VK išplėstinis posėdis

alt

Lapkričio 16 d-ąją vyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto VK išplėstinis posėdis, kuriame dalyvavo Lietuvos sporto federacijų vadovai, tame tarpe ir LSTA prezidentė Inga Navickienė ir viceprezidentas Silverijus Puotkalis.

Posėdyje LTOK prezidentė D. Gudzinavičiūtė padarė pranešimą dėl sportininkų rengimo  ir dalyvavimo XXXII olimpiados žaidynėse programos „Tokijas 2020“ įgyvendinimo eigos.

Su 2019 m. LTOK veiklos planu ir svarbiausiais darbais supažindino LTOK generalinis sekretorius V. Paketūras.

LTOK olimpinio sporto direktorius E. Petkus informavo kiek Tokijo olimpinės rinktinės kandidatų  šiemet įvykdė planuotus rezultatus ir taip pat pristatė XXXII olimpiados žaidynėms 2020 metais Tokijuje rengiamų sportininkų – olimpinės rinktinės kandidatų ir olimpinės pamainos sportininkų 2018- 2019 m. sezono sąrašą.

Galime pasidžiaugti, kad į olimpinės rinktinės kandidatų sąrašą įtraukta Rūta Paškauskienė, o į olimpinės pamainos sportininkų sąrašą – 3 sportininkai: Emilija ir Kornelija Riliškytės ir Medardas Stankevičius.

Visi posėdžio dalyviai buvo apdovanoti LTOK 30-mečio atminimo medaliais ir jubiliejiniais ženkliukais.

VSTA-Baltija įveikė Mežeikių „Vijurkas-3“

alt

II Lygos antrąjame ture VSTA-Baltija įveikė Mežeikių „Vijurkas-3“ (4:2), Akmenės „Mažoji raketė-1“ (4:3) bei Šiaulių Šiauliai (4:2) komandas.🏓🏓🏓

Aukščiausia moterų stalo teniso lyga

Šį šeštadienį Klaipėdos VSTA – JOMA komanda aukščiausioje moterų stalo teniso lygoje Utenos ir Smalininkų komandas įveikė rezultatu 5-0‼️‼️‼️💯
🏓🏓🏓

 

Europos stalo teniso komandinės atrankos varžybos

kvietimas

 

Norime Jus pakviesti, lapkričio 20 d. 18 val. į Europos stalo teniso komandinį atrankos čempionatą, Vilniuje.

Sporto salėje „TAURAS“, Žygio g. 46 , Vilnius.

Varžybų tvarkaraštis:

18:00 val. LIETUVA – IZRAELIS (moterys)

19:30 val. LIETUVA -AIRIJA (vyrai)

varžybų vyr. teisėjas EGILS PURINS

2018 Žemaitijos regiono asmeninių pirmenybių REZULTATAI

2018 Žemaitijos regiono asmeninėse stalo teniso pirmenybėse , vykusiose dvi dienas – Lapkričio 4 – 5 dienomis – žaidė 128 dalyviai!

Norime visiems padėkoti ir pasveikinti, jog stalo tenisas vienija įvairiausio amžiaus sportininkus ir visą Žemaitiją!

Ačiū visiems – ir dalinamės su Jumis visų grupių kovų rezultatais !

 

 

Senjorų / Jaunių,Jaunučių grupės rezultatai 2018m. Žemaitijos pirmenybės

Akimirkos ir rezultatai iš antros dienos (Lapkričio 4d.) Žemaitijos regiono asmeninių pirmenybių:

SENJORAI (50+)
1. Virgilijus Valiuška (Kelmė)
2. Algis Mykolas Šaulys (Šilutė)
3. Romas Gečas (Priekulė)

JAUNUČIAI (2004m.g. ir j.)
1. Kevinas Liutkus (Telšiai)
2. Romualdas Butkevičius (Klaipėda)
3. Titas Venckus (Šilutė)

MINI JAUNUČIAI (2007m. g. ir j.)
1. Arnas Saparis (Telšiai)
2. Adas Vaitkus (Klaipėda)
3. Arėjas Misevičius (Laukuva)

JAUNUTĖS (2004m. g. ir j.)
1. Marija Mikalauskytė (Gargždai)
2. Neringa Misevičiūtė (Laukuva)
3. Auksė Arnašiūtė (Šilutė)

MINI JAUNUTĖS (2007m. g. ir j.)
1. Neringa Misevičiūtė (Laukuva)
2. Brilita Jurevičiūtė (Dovilai)
3. Adrija Achramenkaitė (Gargždai)

SVEIKINAME NUGALĖTOJUS!

Varžybų galerija galite pamatyti: 2018 Žemaitijos asmeninės pirmenybės – Merginų / Vyrų grupės

Merginų / Vyrų grupės rezultatai 2018m. Žemaitijos pirmenybės

Lapkričio 3d. Vakarų stalo teniso akademijoje vyko 2018m. Žemaitijos regiono asmeninės pirmenybės

Pirmąją dieną varžėsi Merginų ir Vyrų grupės

Sveikiname nugalėtojus:

Merginų grupė :
I vieta – Ugnė Bodrenkovaitė(Klaipėda),
II vieta – Dovilė Račkauskaitė(Laukuva),
III vieta – Marija Mikalauskytė(Gargždai).

Vyrų grupė :
I vieta – Benas Skirmantas(Šiauliai),
II vieta – Laurynas Pakalniškis(Klaipėda),
III vieta – Dovydas Bagdonas(Laukuva).

Paguodos turnyras :
I vieta – Audrius Kazlauskas(Palanga),
II vieta – Romualdas Butkevičius(Klaipėda),
III vieta – Orestas Bredelis(Kelmė).

Varžybų galerija galite pamatyti: 2018 Žemaitijos asmeninės pirmenybės – Merginų / Vyrų grupės

 

Parašykite mums!
Loading...